Overslaan en naar de inhoud gaan
  • Home
  • Evenement
  • Kamermuziekfestival

Kamermuziekfestival

De studenten Muziek klassiek laten het beste van zichzelf horen binnen het thema 'Grootse muziek in een kleine bezetting'.

Met als hoogtepunt het concert op 4 mei in de Blauwe zaal.

"Als ambassadeur van de kamermuziek van het conservatorium wil ik jullie graag op de hoogte brengen van het concert “Russische ziel”.
Wij hebben een kleine groep van uitstekende studenten geselecteerd om een hele week lang samen met de docenten en onze internationale gasten dit schitterende programma in te studeren.
Het zou fantastisch zijn u talrijk te mogen begroeten in de Blauwe Zaal van deSingel op 4 mei aanstaande om 20:00.
Hartelijke groeten,
Justus Grimm"

Een belangrijk onderdeel van de opleiding Muziek aan het conservatorium is Kamermuziek. De studenten stellen zelf hun ensemble(s) samen, gaan op zoek naar geschikt repertoire en bereiden een volwaardig concertprogramma voor als examen. Zij worden hierin gecoacht door de docenten kamermuziek. Eindverantwoordelijke van het vak Kamermuziek is hoofdvakdocent cello en internationaal solist, Justus Grimm. 

INFOMOMENT

Kon je er niet bij zijn op de jaarlijkse opendeurdag? Of heb je nog vragen over de opleiding Muziek klassiek? Kom dan op vrijdag 3 mei om 18u naar het Conservatorium voor het infomoment Muziek klassiek in de Gele zaal van het Conservatorium. Je kan je daarvoor inschrijven via het registratieformulier.

PROGRAMMA

vrijdag 03 mei 2019, 19u, Witte zaal

Jury: Nico Couck, Justus Grimm (VZ), Diana Ketler, Ludo Mariën, Razvan Popovici

1. Pianotrio no. 1, opus 8 - SHOSTAKOVICH Duurtijd: 13
Verantwoordelijke docent(en): Benjamin Braude/Francis Reusens
Karin Broeckhove (Cello) (Kamermuziek uitbreiding), Esther Duerinck (Viool) (Kamermuziek 4), Noreen Broeckhove (Piano) (Kamermuziek 5 (muziekeducatie))

2. Piano Trio in D, 1, no. 1 "Ghost" - Ludwig van Beethoven (1770-1827) Duurtijd: 28
Verantwoordelijke docent(en): Sergei Edelman
- Allegro vivace e con brio
- Largo assai ed espressivo
- Presto
Markiyan Popil (Piano) (Kamermuziek uitbreiding), Leon Blekh (Viool) (Kamermuziek 3), Mikko Pablo (Cello) (Kamermuziek (postgraduaat/concertsolist))

3. Trio for flute oboe and piano - Madeleine Dring (1923-1977) Duurtijd: 13
Verantwoordelijke docent(en): Jan De Maeyer
- Allegro con brio
- Andante semplice
- Allegro giocoso
Sergi Medina Garcia (Kamermuziek 5), Maria Sáez Berruezo (Kamermuziek 4), Lola Salas de Rueda (Kamermuziek 5)

4. Green Sneakers, / - Gordon Ricky Ian Duurtijd: 20
Verantwoordelijke docent(en): Guido De Neve
Valentin de Francqueville (Cello) (Kamermuziek 5), Esther Duerinck (Viool) (Kamermuziek 4), Lucas Cortoos (Zang) (), Pieter Van den Branden
(Altviool) (), Noémie Saintandré (Viool) (Kamermuziek 4)

zaterdag 4 mei 2019, 9u, Lokaal 56

Jury: Justus Grimm, Stephanie Proot, Joris Verdin

1. Ballade for viola and organ, 18 - Verkaeren Phillipe Duurtijd: 10
Verantwoordelijke docent(en): Joris Verdin
Alexandre de Oliveira Marto Aguiar (Altviool) (Kamermuziek 4), Laura Silva Mendes (Orgel) (Kamermuziek 3)

2. Sonatas for two Violins, Organ and Cello , SONATAS N°1,2,3,4 - W.A. Mozart Duurtijd: 15
Verantwoordelijke docent(en): Joris Verdin/Benjamin Braude
Laura Silva Mendes (Orgel) (Kamermuziek 3), Alexandra de Freitas e Silva (Viool) (Kamermuziek 5), Samuel Batista Pérez (Cello) (Kamermuziek 5), Ana Lima Alves (Viool) (Kamermuziek 4)

3. Cazone from Suite for Violin and Organ, 166 - j Rheinberger Duurtijd: 10
Verantwoordelijke docent(en): Joris Verdin
Laura Silva Mendes (Orgel) (Kamermuziek 3), Filipe Gonçalo de Abreu (Viool) (Kamermuziek uitbreiding)

zaterdag 4 mei 2019, 10u, Witte zaal

Jury: Justus Grimm, Polina Leschenko, Stephanie Proot

1. Quartet No. 2 in D major - Aleksandr Borodin (1833-1887) Duurtijd: 30
Verantwoordelijke docent(en): Guy Danel
Sofia Valente Gonçalves Leong (Viool) (Kamermuziek 4), Filipe Costa Raposo (Viool) (Kamermuziek 4), Shuya Tanaka (Cello) (Kamermuziek 5), Sara Fernandes de Carvalho Farinha (Altviool) (Kamermuziek 4)

2. Piano Trio nr 1, 57 - Joseph Ryelandt (1870-1965) Duurtijd: 20
Verantwoordelijke docent(en): Sergei Edelman
- Allegro con moto
- Andante
Pieter-Jan Verhoyen (Piano) (Kamermuziek 5), Beatriz Laborda Gonzalez (Cello) (repliek) (), Filipe Costa Raposo (Viool) (Kamermuziek 4)

3. Piano trio No. 2 E minor, 67 - SHOSTAKOVICH Duurtijd: 30
Verantwoordelijke docent(en): Sergei Edelman
Nora Gabrovska (Piano) (Kamermuziek uitbreiding), Elizaveta Makarenko (Cello) (Kamermuziek 5), Elisabeth Härmand (Viool) (Kamermuziek 5)

PAUZE Duurtijd: 15

4. Contrasts , Sz.111 - Bartók Béla Duurtijd: 18
Verantwoordelijke docent(en): Polina Leschenko
- Verbunkos
- Pihenö
- Sebes
Catho Veltjen (Piano) (Kamermuziek (postgraduaat/concertsolist)), Lidia Sierra Rodríguez (Viool) (Kamermuziek uitbreiding), Miguel Monedero Yeste (Klarinet) (Kamermuziek 4)

5. Violin Sonata, Opus 7 - Say Fazil Duurtijd: 15
Verantwoordelijke docent(en): Polina Leschenko
- I. Melancholy
- II. Grotesque
- III. Perpetuum mobile
- IV. Anonymous
- V. Melancholy
Catho Veltjen (Piano) (Kamermuziek (postgraduaat/concertsolist)), Melanie Gruwez (Viool) (Kamermuziek 5)

6. Piano Trio in C minor - RIMSKY-KORSAKOFF Duurtijd: 12
Verantwoordelijke docent(en): Polina Leschenko
- Allegro
Catho Veltjen (Piano) (Kamermuziek (postgraduaat/concertsolist)), Esther Duerinck (Viool) (Kamermuziek 4), Elizaveta Makarenko (Cello) (Kamermuziek 5)

7. Tres romances for piano - Carlos Guastavino (1912) Duurtijd: 5
Verantwoordelijke docent(en): Polina Leschenko
- Las Ninas de Santa Fe
Simone Damiani (Piano) (Kamermuziek 4), Laura Lazayres (Piano) (Kamermuziek 1)

8. Sonate Eb Major, op. 3 nr. 2 - Muzio Clementi (1752-1832) Duurtijd: 12
Verantwoordelijke docent(en): Stephanie Proot
- (New part)
Falke Fonteyn Seidel (Piano) (Kamermuziek 1), Elvira Vandekerckhove (Piano) (Kamermuziek 1)

PAUZE Duurtijd: 15

9. Concertino for two pianos, 94 - SHOSTAKOVICH Duurtijd: 10
Verantwoordelijke docent(en): Stephanie Proot
Yanna Delens (Kamermuziek 4), Nora Gabrovska (Kamermuziek uitbreiding)

10. Slavonic Dances for piano Four-hands n. 2, op. 72 n°2 - Antonín Dvorák (1841-1904) Duurtijd: 5
Verantwoordelijke docent(en): Stephanie Proot

Falke Fonteyn Seidel (Piano) (Kamermuziek 1), Elvira Vandekerckhove (Piano) (Kamermuziek 1)
 

11. String quartet no. 14 "Death and the Maiden" - Franz Schubert (1797-1828) Duurtijd: 30
Verantwoordelijke docent(en): Guy Danel
- I Allegro
- II Andante con moto
- III Scherzo
Elisabeth Härmand (Viool) (Kamermuziek 5), Alba Rodríguez García (Altviool) (Kamermuziek 5), Nicolás Martínez Alonso (Viool) (Kamermuziek 5), Laia Ruiz Llopart (Cello) ()

zaterdag 4 mei 2019, 14u, Witte zaal

Jury: Jan De Maeyer (VZ), Lode Leire, Eliane Rodrigues

1. Serenade in C Major , 10 - Erno Dohnányi (1877-1960) Duurtijd: 15
Verantwoordelijke docent(en): Benjamin Braude/Francis Reusens
Ismael López Ribera (Altviool) (Kamermuziek 1), Noémie Saintandré (Viool) (Kamermuziek 4), Patrick Namur (Cello) (Kamermuziek 5)

2. Der Hirt auf dem Felsen, 129 - Franz Schubert (1797-1828) Duurtijd: 13
Verantwoordelijke docent(en): Jozef De Beenhouwer
Joren Van der Veken (Piano) (Kamermuziek 4 (muziekeducatie)), Laure Kips (Zang) (), An Bosmans (Klarinet) (Kamermuziek 3)

3. Bilder aus Osten, 66 - Robert Schumann (1810-1856) Duurtijd: 20
Verantwoordelijke docent(en): Eliane Rodrigues
- I. Lebhaft
- II. Nicht schnell und sehr gesangvoll zu spielen
- III. Im Volkston
- IV. Nicht Schnell
- V. Lebhaft
- VI. Reuig andächtig
Daniel Valkenborgh (Piano) (Kamermuziek 5 (muziekeducatie)), Marlies Hollevoet (Piano) (Kamermuziek 4 (muziekeducatie))

PAUZE Duurtijd: 15

4. Sonate in D, KV381 - Wolfgang Amadeus Mozart (1756-1791) Duurtijd: 15
Verantwoordelijke docent(en): Eliane Rodrigues
Maria Jacobs (Piano) (Kamermuziek 2), Joris Neumann (Piano) (Kamermuziek 2)

5. Café 1930 - Astor Piazzolla (1921-1992) Duurtijd: 7
Verantwoordelijke docent(en): Eliane Rodrigues
Maria Jacobs (Piano) (Kamermuziek 2), Joris Neumann (Piano) (Kamermuziek 2)

6. En Blanc et Noir, L. 134 - Debussy Claude Duurtijd: 16
Verantwoordelijke docent(en): Sergei Edelman
Lydia Michel (Piano) (repliek) (Kamermuziek (postgraduaat/concertsolist)), Stefan Weiler (Piano) (repliek) (Kamermuziek (postgraduaat/concertsolist))

7. Bilder aus Osten, 66 - Robert Schumann (1810-1856) Duurtijd: 20
Verantwoordelijke docent(en): Eliane Rodrigues
- I. Lebhaft
- II. Nicht schnell und sehr gesangvoll zu spielen
- III. Im Volkston
- IV. Nicht Schnell
- V. Lebhaft
- VI. Reuig andächtig
William De Catelle (Piano) (Kamermuziek 1), Daniel Valkenborgh (repliek) (Kamermuziek 5 (muziekeducatie))

zaterdag 4 mei 2019, 17u, Witte zaal

Jury: Ludwig Albert, Jan De Maeyer (VZ), Carlo Willems, Koen Wilmaers

1. Pas de deux - Matthias Schmitt (1958) Duurtijd: 7
Verantwoordelijke docent(en): Carlo Willems/Koen Wilmaers
Jens De Pauw (Percussie) (Kamermuziek 3), Fanny Van Coninckxloey (Harp) (Kamermuziek 5), Brecht Schepers (Percussie) (Kamermuziek 2)

2. Gravity - Mellits Marc Duurtijd: 12
Verantwoordelijke docent(en): Carlo Willems/Koen Wilmaers
Sylvie Erauw (Percussie) (Kamermuziek 5), Brecht Schepers (Percussie) (repliek) (Kamermuziek 2), Frederik Sannen (Percussie) (Kamermuziek 4), Jens De Pauw (Percussie) (Kamermuziek 3)

3. Mariel - Osualdo Golijov (1960) Duurtijd: 13
Verantwoordelijke docent(en): Ludwig Albert
Josue Berrocal Salas (Marimba) (Kamermuziek 5), Mikko Pablo (Cello) (Kamermuziek (postgraduaat/concertsolist))

4. Catching Shadows - Trevino Ivan Duurtijd: 10
Verantwoordelijke docent(en): Ludwig Albert
Josue Berrocal Salas (Marimba) (Kamermuziek 5), Javier Poveda Diaz (Marimba) (Kamermuziek 1)

5. Histoire du tango (Bordel 1900, 1st movement) - Astor Piazzolla Duurtijd: 4
Verantwoordelijke docent(en): Ludwig Albert
Astrid Espinosa Bordón (Marimba) (Kamermuziek 4), Oihana Gimenez Infante (Fluit) (Kamermuziek 4)

6. Ouverture to "CANDIDE" - Bernstein Leonard - Arr. Thomas Schindl Duurtijd: 7
Verantwoordelijke docent(en): Carlo Willems/Koen Wilmaers
Frederik Sannen (Percussie) (Kamermuziek 4), Robbe Van Dijck (Percussie) (Kamermuziek 5), Daniel Valkenborgh (Piano) (Kamermuziek 5 (muziekeducatie)), Marlies Hollevoet (Piano) (Kamermuziek 4 (muziekeducatie))

7. Dove's Delight - Freicher Jan Duurtijd: 10
Verantwoordelijke docent(en): Carlo Willems/Koen Wilmaers
Glenn Engelen (Percussie) (Kamermuziek 5 (muziekeducatie)), Francesco Barone (Percussie) (Kamermuziek 4)

8. Concert Duo for vibraphone & flute - Murray Houllif Duurtijd: 7
Verantwoordelijke docent(en): Carlo Willems/Koen Wilmaers
Javier Poveda Diaz (Percussie) (Kamermuziek 1), Beatriz Sánchez Morales (Fluit) (Kamermuziek 2)

PAUZE Duurtijd: 15

9. The Mysterious Barrier - Gay Kirk Duurtijd: 6
Verantwoordelijke docent(en): Carlo Willems/Koen Wilmaers
Robbe Van Dijck (Percussie) (Kamermuziek 5), Thomas Raemaekers (Percussie) (repliek)

10. Conversations For Timpani - Serry John Duurtijd: 10
Verantwoordelijke docent(en): Carlo Willems/Koen Wilmaers
Robbe Van Dijck (Percussie) (Kamermuziek 5), Thomas Raemaekers (Percussie) (repliek)

11. Fear Cage - Gay Kirk Duurtijd: 8
Verantwoordelijke docent(en): Carlo Willems/Koen Wilmaers
Robbe Van Dijck (Percussie) (Kamermuziek 5), Thomas Raemaekers (Percussie) (repliek)

12. Gishora - Wim Henderickx (1962) Duurtijd: 8
Verantwoordelijke docent(en): Carlo Willems/Koen Wilmaers
Sylvie Erauw (Percussie) (Kamermuziek 5), Floris Van der Veken (Saxofoon) (Kamermuziek 5)

 

zaterdag 4 mei 2019, 20u, Blauwe zaal

👉 ga naar: Russische ziel

 

zondag 5 mei 2019, 10u, Witte zaal

Jury: Jan De Maeyer (VZ), Miriam Overlach, Jan Sanen

1. Siete canciones Espanolas - Manuel de Falla (1876-1946) Duurtijd: 2
Verantwoordelijke docent(en): Jan Sanen
- El pano moruno
Toon Spiessens (Kamermuziek 5), Nina Basdra

2. Adela - Joaquín Rodrigo (1901) Duurtijd: 3
Verantwoordelijke docent(en): Jan Sanen
Toon Spiessens (Kamermuziek 5), Nina Basdra

3. Suite in modo polonico - Alexandre Tansman (1897-1986) Duurtijd: 20
Verantwoordelijke docent(en): Jan Sanen
- Entrée
- Gaillarde
- Kujawiak. Mazurka lente
- Tempo de polonaise
- Kolysanka - berceuse D'orient
- Rêverie
- Alla Polacca
- Kolysanka-Berceuse
- Oberek. Mazurka vive
- (New part)
Fanny Van Coninckxloey (Harp) (Kamermuziek 5), Toon Spiessens (Gitaar) (Kamermuziek 5)

4. Refraction - Van Esser Benjamin Duurtijd: 9
Verantwoordelijke docent(en): Miriam Overlach
- Elegia V
- Elegia IX
- Elegia XI
Charlotte Van Roy (Harp) (Kamermuziek 4 (muziekeducatie)), Marjolein Vernimmen (Harp) (Kamermuziek 5)

5. Metamorphoseon - Lenaerts Wouter Duurtijd: 11
Verantwoordelijke docent(en): Jan De Maeyer
Anse Kuyl (Hobo) (Kamermuziek 4), Marjolein Vernimmen (Harp) (Kamermuziek 5)

6. Nocturne, 21 - Marcel Tournier (1879-1951) Duurtijd: 5
Verantwoordelijke docent(en): Francis Pollet
Charlotte Van Roy (Harp) (Kamermuziek 4 (muziekeducatie)), Margot Joubard (Cello) (Kamermuziek 4 (muziekeducatie))

PAUZE Duurtijd: 15

7. Introduction et variations sur une ronde populaire - Gabriel Pierné (1863-1937) Duurtijd: 10
Verantwoordelijke docent(en): Johannes de Jong
Floris Van der Veken (Saxofoon) (Kamermuziek 5), Manuel Adán Herrera (Saxofoon) (Kamermuziek 5), Raffaele Padula (Saxofoon) (Kamermuziek uitbreiding), Gergo Szánkár (Saxofoon) (Kamermuziek 5)

8. Passacaglia - Johan Halvorsen (1864-1935) Duurtijd: 10
Verantwoordelijke docent(en): Johannes de Jong
Gergo Szánkár (Saxofoon) (Kamermuziek 5), Raffaele Padula (Saxofoon) (Kamermuziek uitbreiding), Manuel Adán Herrera (Saxofoon) (Kamermuziek 5)

9. MOIRA - Ode to a Life of Failure - Clarke Adam Vincent Duurtijd: 32
Verantwoordelijke docent(en): Johannes de Jong
- Act I: Klotho
Floris Van der Veken (Saxofoon) (Kamermuziek 5), Raffaele Padula (Saxofoon) (Kamermuziek uitbreiding), Dries Meerts (Saxofoon) (Kamermuziek 4), Jolien Van De Sande (Saxofoon)

10. Trio for Piano, Oboe and Bassoon, FP 43 - Francis Poulenc (1899-1963) Duurtijd: 15
Verantwoordelijke docent(en): Johannes de Jong
MukhammadAmir Akbarov (Saxofoon) (Kamermuziek 3), Alina Taraban (Piano) (Kamermuziek 3), Manuel Adán Herrera (Saxofoon) (Kamermuziek 5)

zondag 5 mei 2019, 13u, Lokaal 57

Jury: Jan De Maeyer (VZ), Francis Pollet

1. Divertimento for flute, oboe and clarinet, Op.37 - Malcolm Arnold (1921) Duurtijd: 11
Verantwoordelijke docent(en): Johan Rycken
- Allegro energico
- Languido
- Vivace
- Andantino
- Maestoso-Presto
- Piacevole
Anna Jansà Bayona (Fluit) (Kamermuziek 5), Ramiro Nogueiro Blanco (Hobo) (Kamermuziek 5), Gema Salguero Salguero (Klarinet) (Kamermuziek 5)

2. Pistache - Nieuwenhuis Jan Joris Duurtijd: 10
Verantwoordelijke docent(en): Johan Rycken
Ramiro Nogueiro Blanco (Hobo) (Kamermuziek 5), Sergi Medina Garcia (Althobo) (Kamermuziek 5), Pieter Jaspers (Althobo) (Kamermuziek 4)

3. Sonate fur 2 floten A-dur - Telemann George Philipp Duurtijd: 8
Verantwoordelijke docent(en): Johan Rycken
- Siciliano
- Vivace
- Andante
- Allegro
Ester Esteban Solana (Piccolo) (Kamermuziek 5), Beatriz Gallardo Olmedo (Piccolo) (repliek) (Kamermuziek 4)

4. Prelude et Jacasserie - Gabriel Philippe Chaubet Duurtijd: 5
Verantwoordelijke docent(en): Johan Rycken
- (New part)
Beatriz Sánchez Morales (Kamermuziek 2), Álvaro Vega Báscones (Kamermuziek 1), Anna Jansà Bayona (Kamermuziek 5)

5. Elkido Suite - Floee Lars Duurtijd: 9
Verantwoordelijke docent(en): Johan Rycken
Beatriz Sánchez Morales (Kamermuziek 2), Álvaro Vega Báscones (Kamermuziek 1), Anna Jansà Bayona (Kamermuziek 5)

6. quintet for clarinet and string quartet Kv.581, kv. 581 - Wolfgang Amadeus Mozart (1756-1791) Duurtijd: 10
Verantwoordelijke docent(en): Vlad Weverbergh
- 1st movement - Allegretto
Oriol Estivill Rofes (Kamermuziek 5), Patrick Namur (Kamermuziek 5), Uxía González Ferreiro (Kamermuziek 4), Ana Rodrigues Sousa (Kamermuziek uitbreiding), Nicolás Martínez Alonso (Kamermuziek 5)

PAUZE Duurtijd: 15

7. Divertissement in Seven Movements - Harris Ian Keith Duurtijd: 24
Verantwoordelijke docent(en): Jan De Maeyer
- Prelude
- Aubade
- Pastorale
- Tarantella
- Fantasia
- Epilogue
Albin Abazi (Hobo) (Kamermuziek 1), Maria Pawlak (Hobo) (Kamermuziek 5), Hayoung Jeon (Hobo) (Kamermuziek 2), Pablo Nogueiro Blanco (Hobo) (Kamermuziek 1)

8. Trio in C Major - Josef Triebensee (1760-1846) Duurtijd: 11
Verantwoordelijke docent(en): Jan De Maeyer
- Adagio
- Allegro
- Menuetto
- Allegro molto
Sergi Medina Garcia (Hobo) (Kamermuziek 5), Jaspers Pieter (Hobo) (), Martina Frisenna (Hobo) (Kamermuziek 1)

9. Two pieces for two oboeas and english horn - Gordon Jacob (1895-1984) Duurtijd: 10
Verantwoordelijke docent(en): Jan De Maeyer
Sergi Medina Garcia (Hobo) (Kamermuziek 5), Jaspers Pieter (Hobo) (), Martina Frisenna (Hobo) (Kamermuziek 1)

10. Contrasts, Sz. 111, BB 116 - Béla Bartók (1881-1945) Duurtijd: 18
Verantwoordelijke docent(en): Francis Pollet
- Verbunkos (Recruiting Dance)
- Piheno (Relaxation)
- Sebes (Fast Dance)
Joep van Beijnum (Viool) (Kamermuziek 3), Martijn Susla (Klarinet) (Kamermuziek 2), Nora Gabrovska (Piano) (Kamermuziek uitbreiding)

11. Trio for flute, oboe and piano - Madeleine Dring (1923-1977) Duurtijd: 10
Verantwoordelijke docent(en): Francis Pollet
- 1. Allegro con brio
- 2. Andante semplice
- 3. Allegro giocoso
Alejandro López Cordero (Fluit) (Kamermuziek uitbreiding), Albin Abazi (Hobo) (Kamermuziek 1), Yanna Delens (Piano) (Kamermuziek 4)

12. Interlaced - Malaussena Julien Duurtijd: 8
Verantwoordelijke docent(en): Nico Couck
Beatriz Laborda Gonzalez (Cello) (), Pieter-Jan Verhoyen (Piano) (Kamermuziek 5), Mar Sala Romagosa (Piccolo) (Kamermuziek 4)

13. Gishora - Henderickx Wim Duurtijd: 8
Verantwoordelijke docent(en): Johan Rycken
Ester Esteban Solana (Piccolo) (Kamermuziek 5), Sylvie Erauw (Percussie) (repliek) (Kamermuziek 5)

zondag 5 mei 2019, 15u, Witte zaal

Jury: Guy Danel, Guido De Neve (VZ), Polina Leschenko

1. Pohadka, JW 7/5 - Janacek Leos Duurtijd: 12
Verantwoordelijke docent(en): Stephanie Proot
- Con moto
- Con moto
- Allegro
Yunah Proost (Cello) (Kamermuziek 5), Thomas Eeckhout (Piano) (Kamermuziek uitbreiding)

2. Trio Élégiaque No. 1 in G minor, Posth - Rachmaninoff Sergei (1873-1943) Duurtijd: 15
Verantwoordelijke docent(en): Polina Leschenko
Alina Taraban (Piano) (Kamermuziek 3), Julie Vanbeckevoort (Cello) (Kamermuziek 3), Alexandra de Freitas e Silva (Viool) (Kamermuziek 5)

3. Sonata for piano andd cello, 5 - Ludwig van Beethoven (1770-1827) Duurtijd: 18
Verantwoordelijke docent(en): Polina Leschenko
Stijn Claeys (Piano) (Kamermuziek 3), Shuya Tanaka (Cello) (Kamermuziek 5)

4. tres romances, Opus 2 - Carlos Guastavino (1912) Duurtijd: 18
Verantwoordelijke docent(en): Polina Leschenko
Simone Damiani (Piano) (Kamermuziek 4), Laura Lazayres (Piano) (Kamermuziek 1)

PAUZE Duurtijd: 15

5. Streichtrio in Es-dur, opus 3 - Ludwig van Beethoven (1770-1827) Duurtijd: 40
Verantwoordelijke docent(en): Guy Danel
Valentin de Francqueville (Cello) (Kamermuziek 5), Ophélie Sánchez Schluchter (Viool) (Kamermuziek 5), Clarice Jaumot (Altviool)

6. Sonata for 2 piano's - Francis Poulenc (1899-1963) Duurtijd: 22
Verantwoordelijke docent(en): Eliane Rodrigues
- Prologue
- Allegro Molto
- Andante Lyrico
- Epilogue
Maya Dhondt (Piano) (Kamermuziek 5 (muziekeducatie)), Noreen Broeckhove (Piano) (Kamermuziek 5 (muziekeducatie))

7. Concertino for two pianos, op. 94 - SHOSTAKOVICH Duurtijd: 10
Verantwoordelijke docent(en): Polina Leschenko
- Adagio
Stijn Claeys (Piano) (Kamermuziek 3), Kosta Jakic (Piano) (Kamermuziek 4)

zondag 5 mei 2019, 19u, Witte zaal

Jury: Guy Danel, Justus Grimm (VZ), Francis Pollet

1. Phantasy Quintet - Ralph Vaughan Williams (1872-1958) Duurtijd: 10
Verantwoordelijke docent(en): Justus Grimm
- I. Prelude: Lento ma non troppo
- II. Scherzo: Prestissimo
Alexandra de Freitas e Silva (Viool) (Kamermuziek 5), Justina Laptevaite (Cello) (Kamermuziek uitbreiding), Ana Rodrigues Sousa (Altviool) (Kamermuziek uitbreiding), Alexandre de Oliveira Marto Aguiar (Altviool) (Kamermuziek 4), David Esteves Correia (Viool) (Kamermuziek 5)

2. Viola Quintet nº2 - Brahms in G Major , Opus 111 - Johannes Brahms (1833-1897) Duurtijd: 15
Verantwoordelijke docent(en): Justus Grimm
- 1. Allegro non troppo, ma con brio
Alexandra de Freitas e Silva (Viool) (Kamermuziek 5), Justina Laptevaite (Cello) (Kamermuziek uitbreiding), Ana Rodrigues Sousa (Altviool) (Kamermuziek uitbreiding), Alexandre de Oliveira Marto Aguiar (Altviool) (Kamermuziek 4), David Esteves Correia (Viool) (Kamermuziek 5)

3. Chanson De Bilitis - Claude Debussy (1862-1918) Duurtijd: 25
Verantwoordelijke docent(en): Jan De Maeyer
Fanny Van Coninckxloey (Harp) (Kamermuziek 5), Marjolein Vernimmen (Harp) (Kamermuziek 5), Lola Salas de Rueda (Fluit) (Kamermuziek 5), Mariona Baulies Corona (Fluit) ()

4. String Quartet no. 3 in F Major, Opus 73 - Dmitri Shostakovich Duurtijd: 35
Verantwoordelijke docent(en): Francis Reusens
- I. Allegretto
- II. Moderato con moto
- III. Allegro non troppo
- IV. Adagio (attacca)
- V. Moderato
Melanie Gruwez (Viool) (Kamermuziek 5), Ophélie Sánchez Schluchter (Viool) (Kamermuziek 5), Yunah Proost (Cello) (Kamermuziek 5), Ana Rodrigues Sousa (Altviool) (Kamermuziek uitbreiding)

PAUZE Duurtijd: 20

5. Divertissement - Ervín Schulhoff (1894-1942) Duurtijd: 15
Verantwoordelijke docent(en): Francis Pollet
- Ouvertüre
- Burlesca
- Romanzero
- Charleston
- Tema con Variazioni e fugato
- Florida
- Rondino - Finale
Anne Fuhrmann (Klarinet) (Kamermuziek 2), Balder Dendievel (Hobo) (Kamermuziek 2), Jasper Dendievel (Fagot)

6. Quatour, no opus - Jean Françaix (1912) Duurtijd: 12
Verantwoordelijke docent(en): Francis Pollet
- Allegro
- Andante
- Allegro Molto
- Allegro Vivo
Santiago Lurueña Blazquez (Klarinet) (Kamermuziek 4), Alejandro López Cordero (Fluit) (Kamermuziek uitbreiding), Ramiro Nogueiro Blanco (Hobo) (Kamermuziek 5), Jasper Charlet (Fagot) ()

7. Cello sonata , op. 40 - SHOSTAKOVICH Duurtijd: 27
Verantwoordelijke docent(en): Polina Leschenko
- Moderato
- Moderato con moto
- Largo
- Allegretto
Kosta Jakic (Piano) (Kamermuziek 4), Pablo Laporev (Cello) (Kamermuziek 2)

8. Serenade voor blazers, cello en contrabas in re klein, Op.44 - Antonín Dvorák (1841-1904) Duurtijd: 25
Verantwoordelijke docent(en): Francis Pollet/Rik Vercruysse
- Moderato quasi marcia
- Minuetto
- Andante con moto
- Finale Allegro molto
Anse Kuyl (Hobo) (Kamermuziek 4), Oriol Estivill Rofes (Klarinet) (Kamermuziek 5), Gema Salguero Salguero (Klarinet) (Kamermuziek 5), Laszlo Thiry (Contrafagot) (Kamermuziek 5 (muziekeducatie)), Jasper Charlet (Fagot) (), Dries Laureyssens (Hoorn) (), Eline Cote (Contrabas) (Kamermuziek 4), Jef Permentier (Cello) (Kamermuziek 4), Jarne Rigole (Hoorn) (), Hélène Elst (Fagot) (), Tanguy Aerts (Hoorn) (Kamermuziek 2), Luca Tognon (Hobo) (Kamermuziek 4)

 

Met de steun van de Vrienden Conservatorium Antwerpen

Locatie