Overslaan en naar de inhoud gaan
  • Home
  • Koninklijke Academie voor Schone Kunsten Antwerpen
  • Contacteer de Academie

Contacteer de Academie

Algemeen Pers & Communicatie    
+32 3 213 71 00 + 32 3 213 71 18    
academie@ap.be communicatie.academie@ap.be    
       
Hoofd Koninklijke Academie voor Schone Kunsten Antwerpen Johan Pas johan.pas@ap.be +32 3 213 71 00
       
ONDERWIJS & ONDERZOEK      
Opleidingshoofd Toegepaste Kunsten Mariëlla Devos mariella.devos@ap.be +32 3 213 71 00
Opleidingshoofd Vrije Kunsten Guy Bovyn guy.bovyn@ap.be +32 3 213 71 00
Opleidingshoofd Educatieve Master Beeldende Kunsten Indra Wolfaert indra.wolfaert@ap.be +32 3 213 71 5(0)(1)
Diensthoofd Onderzoek Els De bruyn els.debruyn@ap.be +32 3 213 71 20
Kwaliteitscultuur Eva Marrannes eva.marrannes@ap.be +32 3 213 71 00
International office: in- en uitgaande studentenmobiliteit Faby Van Grimberge faby.vangrimberge@ap.be +32 3 213 71 07
Studentenbegeleiding Sofie Hiels sofie.hiels@ap.be +32 3 213 71 05
       
COMMUNICATIE, PRODUCTIE & PR      
Adviseur externe projecten Gabina De Paepe gabina.depaepe@ap.be +32 3 213 71 11
Pers & Communicatie Mia Prce mia.prce@ap.be +32 3 213 71 18
Onderzoekscommunicatie Lotte De Voeght lotte.devoeght@ap.be +32 3 213 71 17
Coördinator projecten en tentoonstellingen Els Van den Eynden els.vandeneynden@ap.be +32 3 213 71 10
       
ADMINISTRATIE      
Studentensecretariaat   studadmin.ka@ap.be +32 3 213 71 00
Studentensecretariaat Mode                                                                                                 Karine Rotsaert karine.rotsaert@ap.be +32 470 20 23 53
       
BIBLIOTHEEK      
Collectie, leeszaal, uitleningen Ine Boogmans ine.boogmans@ap.be +32 3 213 71 08
  • Onze campussen

    De Koninklijke Academie voor Schone Kunsten heeft vier campussen. Afhankelijk van je afstudeerrichting en optie, zal je je theorie- en praktijklessen volgen op een van de volgende campussen:

    Campus Mutsaard

    - Algemeen onthaal & Studentensecretariaat.
    - Beeldhouwkunst, Fotografie, Juweelontwerp, Schilderkunst, Theaterkostuum, Vrije Grafiek
    Mutsaardstraat 31, 2000 Antwerpen
    +32 3 213 71 00
    academie@ap.be

    Openingsuren onthaal en studentensecretariaat

    Maandag 08:30 - 12:00 13:00 - 14:00
    Dinsdag 08:30 - 12:00 13:00 - 18:00
    Woensdag 08:30 - 12:00 13:00 - 14:00
    Donderdag   13:00 - 16:00
    Vrijdag 08:30 - 12:00 13:00 - 14:00

     

    Campus Dambruggestraat

    InSitu3
    Dambruggestraat 342, 2000 Antwerpen
    academie@ap.be
    +32 3 213 71 00
    Campus Dambruggestraat is enkel een leslocatie, en heeft geen onthaal. Gelieve je daarvoor te wenden tot campus Mutsaard.


    Campus Keizerstraat

    - Grafisch Ontwerp
    Keizerstraat 14, 2000 Antwerpen
    academie@ap.be
    +32 3 213 71 00
    Campus Keizerstraat is enkel een leslocatie, en heeft geen onthaal. Gelieve je daarvoor te wenden tot campus Mutsaard.


    Campus Mode

    Nationalestraat 28, 2000 Antwerpen
    karine.rotsaert@ap.be
    +32 470 20 23 53
    Campus Mode is enkel een leslocatie, en heeft geen onthaal. Gelieve je daarvoor te wenden tot campus Mutsaard.

Heb je een vraag voor ons? Blijf er niet mee zitten.