Overslaan en naar de inhoud gaan
  • Home
  • Koninklijke Academie voor Schone Kunsten Antwerpen
  • Contacteer de Academie

Contacteer de Academie

Algemeen

+32 3 213 71 00
academie@ap.be

Hoofd Koninklijke Academie voor Schone Kunsten Antwerpen Johan Pas johan.pas@ap.be  
       
ONDERWIJS      
Opleidingshoofden
Beeldende Kunsten
- Toegepaste Kunsten
- Vrije Kunsten
Educatieve Master Beeldende Kunsten

Mariëlla Devos
Guy Bovyn
Indra Wolfaert

mariella.devos@ap.be
guy.bovyn@ap.be
indra.wolfaert@ap.be



+32 3 213 71 5(0)(1)
Kwaliteitscultuur Eva Marrannes eva.marrannes@ap.be  
Internationalisering
- Coördinatie
- Secretariaat

Eric Ubben
Faby Van Grimberge

eric.ubben@ap.be
faby.vangrimberge@ap.be


+32 3 213 71 07
       
ONDERZOEK EN MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING      
Diensthoofd Els De bruyn els.debruyn@ap.be +32 3 213 71 20
Stafmedewerker Leen Hammenecker leen.hammenecker@ap.be +32 3 213 71 03
Stafmedewerker Onderzoekscommunicatie Lotte De Voeght lotte.devoeght@ap.be +32 3 213 71 17
Stafmedewerker Onderzoeksoutput Ann Daemen ann.daemen@ap.be  
Stafmedewerker Track Report Stefan Vanthuyne stefan.vanthuyne@ap.be  
       
COMMUNICATIE, PRODUCTIE & PR      
Adviseur externe projecten, productie en PR Gabina De Paepe gabina.depaepe@ap.be +32 3 213 71 11
Pers & Communicatie Mia Prce mia.prce@ap.be +32 3 213 71 18
Coördinator projecten en tentoonstellingen Els Van den Eynden els.vandeneynden@ap.be +32 3 213 71 10
Productie tentoonstellingen en events Kitty Vancouillie kitty.vancouillie@ap.be +32 3 213 71 27
Adviseur Communicatie Schools of Arts Barbara Voets barbara.voets@ap.be +32 486 98 06 98
       
ONDERWIJS- EN STUDENTENADMINISTRATIE      

Studentensecretariaat
Beeldende Kunsten
- Algemeen                                                                                        


- Mode                                                                                                
- Uitwisselingen
- Verblijfsvergunningen
Educatieve Master Beeldende Kunsten


Zora Hlaloum
Dieter De Wilde            Anne Vandeplassche    Natalie Meister
Karine Rotsaert
Faby Van Grimberge
Faby Van Grimberge
Faby Van Grimberge

studadmin.ka@ap.be


karine.rotsaert@ap.be
faby.vangrimberge@ap.be

+32 3 213 71 00


+32 470 20 23 53
+32 3 213 71 07

Studietrajectbegeleiding
Beeldende Kunsten
- Mode, Juweelontwerp en Edelsmeedkunst, Theaterkostuum
- Grafisch Ontwerp
- Fotografie, Beeldhouwkunst, Schilderkunst, In Situ³, Vrije Grafiek
Educatieve Master in de Beeldende Kunsten


Dani Magnus
Sofie Hiels
Dieter De Wilde
Indra Wolfaert


dani.magnus@ap.be
sofie.hiels@ap.be
dieter.dewilde@ap.be

indra.wolfaert@ap.be


+32 3 213 71 06
+32 3 213 71 05
+32 3 213 71 02
+32 3 213 71 5(0)(1)
Ombuds Dani Magnus dani.magnus@ap.be +32 3 213 71 06
       
STUDENTENBEGELEIDING      
Begeleiding bij specifieke noden of persoonlijke moeilijkheden Sofie Hiels sofie.hiels@ap.be +32 3 213 71 05
Taalbegeleiding Taalpunt AP Hogeschool taalpunt@ap.be +32 3 220 57 76
       
ONDERSTEUNING, ADMINISTRATIE EN ORGANISATIE      
Financiën Rita Moonen
Alexander Lambrechtsen
financien.ka@ap.be +32 3 213 71 04
Personeel Leslie Luypaert infopersoneel.ka@ap.be +32 3 213 71 33
ICT Ben Hertschap
Tom Dietvorst
helpdesk.ka@ap.be

+32 3 213 71 55
+32 3 213 71 57

       
BIBLIOTHEEK      
Collectie, leeszaal, uitleningen Ine Boogmans ine.boogmans@ap.be +32 3 213 71 08

 

  • Onze campussen

    De Koninklijke Academie voor Schone Kunsten heeft vier campussen. Afhankelijk van je afstudeerrichting en optie, zal je je theorie- en praktijklessen volgen op een van de volgende campussen:

    Campus Mutsaard

    - Algemeen onthaal & Studentensecretariaat.
    - Beeldhouwkunst, Fotografie, Juweelontwerp, Schilderkunst, Theaterkostuum, Vrije Grafiek
    Mutsaardstraat 31, 2000 Antwerpen
    +32 3 213 71 00
    academie@ap.be

    Openingsuren onthaal en studentensecretariaat

    Maandag 08:30 - 12:00 13:00 - 14:00
    Dinsdag 08:30 - 12:00 13:00 - 18:00
    Woensdag 08:30 - 12:00 13:00 - 14:00
    Donderdag   13:00 - 16:00
    Vrijdag 08:30 - 12:00 13:00 - 14:00

     

    Campus Dambruggestraat

    InSitu3
    Dambruggestraat 342, 2000 Antwerpen
    academie@ap.be
    +32 3 213 71 00
    Campus Dambruggestraat is enkel een leslocatie, en heeft geen onthaal. Gelieve je daarvoor te wenden tot campus Mutsaard.


    Campus Keizerstraat

    - Grafisch Ontwerp
    Keizerstraat 14, 2000 Antwerpen
    academie@ap.be
    +32 3 213 71 00
    Campus Keizerstraat is enkel een leslocatie, en heeft geen onthaal. Gelieve je daarvoor te wenden tot campus Mutsaard.


    Campus Mode

    Nationalestraat 28, 2000 Antwerpen
    karine.rotsaert@ap.be
    +32 470 20 23 53
    Campus Mode is enkel een leslocatie, en heeft geen onthaal. Gelieve je daarvoor te wenden tot campus Mutsaard.

Heb je een vraag voor ons? Blijf er niet mee zitten.