Overslaan en naar de inhoud gaan
  • Home
  • Koninklijke Academie voor Schone Kunsten Antwerpen
  • Wie is wie

Wie is wie

Koninklijke Academie voor Schone Kunsten Antwerpen

Coördinator onderzoek in de kunsten 

Els De bruyn
els.debruyn@ap.be
+32 3 213 71 20 

Stafmedewerker onderzoek in de kunsten en maatschappelijke dienstverlening 

Leen Hammenecker
leen.hammenecker@ap.be 
+32 3 213 71 20 

Projectmedewerker communicatie en presentatie onderzoek in de kunsten

Tine Marguillier
tine.marguillier@ap.be
+32 3 213 71 17 

Coördinator Track Report

Stefan Vanthuyne
stefan.vanthuyne@ap.be

Onderzoeksmedewerker

Ann Daemen
ann.daemen@ap.be

 

Koninklijk Conservatorium Antwerpen

Coördinator onderzoek in de kunsten

Kevin Voets
kevin.voets@ap.be
+32 3 244 18 27 

Stafmedewerker onderzoek in de kunsten en maatschappelijke dienstverlening 

Julie De Smedt
julie.desmedt@ap.be
+ 32 3 244 18 27 

Projectmedewerker communicatie en presentatie onderzoek in de kunsten

Tine Marguillier
tine.marguillier@ap.be
+32 3 213 71 17 

Coördinator FORUM+ 

Nele Wynants
nele.wynants@ap.be

Onderzoeksmedewerker

Ann Daemen
ann.daemen@ap.be

Projectmedewerker website

Hanne Van Dijck
hanne.vandijck@ap.be