Overslaan en naar de inhoud gaan
  • Home
  • Koninklijk Conservatorium Antwerpen
  • Organisatie

Organisatie

OPENINGSUREN

Het Conservatorium sluit de deuren tijdens de zomer, de campus is gesloten van 9 juli tot en met 19 augustus. Vanaf 10 september worden de normale openingsuren hervat. 

De bibliotheek (uitleendienst) is gesloten van 7 juli tot en met 15 augustus. De bibliotheek (leeszaal) is gesloten van 14 juli tot en met 15 augustus. Vanaf 16 augustus tot en met 31 augustus is de bibliotheek (leeszaal) open van 10u tot 16u (geen weekend- en avonddiensten).

CONTACT

Het Conservatorium telt momenteel 300 personeelsleden waarvan 216 lesgevend en 33 belast met onderzoeksactiviteiten. Er zijn 32 administratieve en productionele krachten en 19 leidinggevende en coördinerende personeelsleden.

Raad van de School of Arts

De Raad van de School of Arts was in 2016-2017 als volgt samengesteld
Voorzitter: Stefaan De Ruyck
Secretaris: Nadia Franck
Afvaardiging vanuit AP Hogeschool: Liese Stuer, Luk Lemmens, Annouk Van Moorsel, Kevin Voets
Afvaardiging vanuit Universiteit Antwerpen: Tim Engels, Georges Goffin, Annick Schramme
Afvaardiging vanuit de studenten: Hélène Elst, Jonas De Bruyn

Artistieke Staf Opleiding Dans
Opleidingshoofd: Liese Stuer
Leden: Nienke Reehorst, Natalie Gordon, Stefaan De Ruyck

Artistieke Staf Opleiding Drama
Opleidingshoofd: Liese Stuer
Leden: Patricia Beijsens, Sara De Roo, Clara Van den Broek, Marleen Vertongen, Stefaan De Ruyck

Artistieke Staf Muziek
Opleidingshoofd: Inge Simoens
Leden: Alain Craens, Justus Grimm, Koen Kessels, Els Smedts, Stefaan De Ruyck

Artistieke Staf Specifieke Lerarenopleidingen dans, drama & muziek
Voorzitter / opleidingshoofd: Annouk Van Moorsel
Leden: Bob Selderslaghs, Lies Colman, Stefaan De Ruyck

Artistieke Staf Koninklijk Conservatorium Antwerpen
Voorzitter: Stefaan De Ruyck
Artistieke stafleden: Alain Craens, Justus Grimm, Koen Kessels, Els Smedts Patricia Beijsens, Sara De Roo, Clara Van den Broek en Marleen Vertongen Nienke Reehorst, Natalie Gordon Annouk Van Moorsel, Bob Selderslaghs, Lies Colman
Stafleden: Inge Simoens, Liese Stuer, Annouk Van Moorsel, Kevin Voets, Ben Van der Mueren, Nadia Franck

Beleid

Hoofd School of Arts
Stefaan De Ruyck
stefaan.deruyck@ap.be
+32 3 244 18 05

Diensthoofd Administratie en organisatie
Nadia Franck
nadia.franck@ap.be
+ 32 3 800 01 75

Onthaal

Evelien Lauwers, Manu Mores, Michel Labruyère
onthaal.kca@ap.be
+ 32 3 244 18 00

Secretariaat

conservatorium@ap.be

Yannicke Belis (Muziek)
yannicke.belis@ap.be
+ 32 3 244 18 01

Stefanie François (Dans, Drama en SLO)
stefanie.francois@ap.be
+ 32 3 244 18 03

Administratie en organisatie

Studentenadministratie
Birgit Soil
birgit.soil@ap.be
+ 32 3 244 18 04

Studentenbegeleiding
Magda Thielemans
magda.thielemans@ap.be
+ 32 3 244 18 22

Charlotte Saelemakers (muziek)
charlotte.saelemakers@ap.be
+32 3 244 18 23

Kwaliteitszorg
Marie Caeyers
marie.caeyers@ap.be

Kwaliteitszorg Schools of Arts
Sonja Spee
sonja.spee@ap.be

Coördinator Onderzoek
Kevin Voets
kevin.voets@ap.be
+ 32 3 244 18 27

Assistent: Julie De Smedt
julie.desmedt@ap.be
+ 32 3 244 18 27

Internationalisering
Annelies Carbonnelle
international.kca@ap.be
+ 32 3 244 18 24

Communicatie 
Algemeen
Sien Pinxteren
sien.pinxteren@ap.be
+ 32 3 244 18 10

Onderzoek in de kunsten
Tine Marguillier
tine.marguillier@ap.be
+ 32 3 244 18 10

Communicatie Schools of Arts
Barbara Voets
barbara.voets@ap.be
+ 32 3 244 18 10

Financiën
Leen Van der Poorten
leen.vanderpoorten@ap.be
+ 32 3 244 18 11

Personeelszaken
Jodka Crabbe
jodka.crabbe@ap.be
+ 32 3 244 18 05

Opleidingen

Opleidingshoofd Muziek
Inge Simoens
inge.simoens@ap.be
+ 32 3 244 18 15

Opleidingshoofd Podiumkunsten
Liese Stuer
liese.stuer@ap.be
+ 32 3 800 01 60

Opleidingshoofd Specifieke lerarenopleidingen
Annouk Van Moorsel
annouk.vanmoorsel@ap.be
+ 32 3 244 18 16

Artistieke verantwoordelijke Muziek
Alain Craens
alain.craens@ap.be

Justus Grimm
justus.grimm@ap.be

Koen Kessels
koen.kessels@ap.be

Els Smedts
els.smedts@ap.be 

Artistieke verantwoordelijke Drama
Acteren
Clara Van den Broek
clara.vandenbroek@ap.be
+32 3 244 18 28

Sara De Roo
sara.deroo@ap.be
+32 3 244 18 28

Kleinkunst
Patricia Beijssens
patricia.beijsens@ap.be
+32 3 800 01 62

Woordkunst
Marleen Vertongen
marleen.vertongen@ap.be
+32 3 800 01 63

Artistieke verantwoordelijke Dans
Natalie Gordon
natalie.gordon@ap.be
+ 32 3 244 18 29

Nienke Reehorst
nienke.reehorst@ap.be
+ 32 3 244 18 29

Artistieke verantwoordelijke Specifieke Lerarenopleidingen 
SLO Drama
Bob Selderslaghs
bob.selderslaghs@ap.be
+ 32 3 244 18 14

SLO Dans
Annouk Van Moorsel
annouk.vanmoorsel@ap.be
+ 32 3 244 18 16

SLO Muziek
Lies Colman
lies.colman@ap.be
+ 32 3 244 18 17

Bibliotheek

Bibliothecaris
Jan Dewilde
jan.dewilde@ap.be
+ 32 3 244 18 20

Bibliotheekmedewerkers
Carla Belis
Kim De Brabander
Charlotte Tournicourt
Nicole Verbruggen
Annemie Verheyen
Myriam Voet

Erfgoedmedewerkers
Lien Alaerts
Hannah Aelvoet
Kim De Brabander

Projectmedewerkers
Eline Jans
Christine Dysers

Leeszaal
leeszaal.kca@ap.be
+ 32 3 800 01 70

Uitleendienst
bibliotheek.kca@ap.be
+ 32 244 18 19

Productie

Coördinator Artistieke Planning & Productie
Ben Van der Mueren
ben.vandermueren@ap.be

Productieleider Muziek
Ann Lommelen
ann.lommelen@ap.be
+ 32 3 244 18 06

Productieleider Podiumkunsten
Sumalin Gijsbrechts
sumalin.gijsbrechts@ap.be
+ 32 3 80 01 61

Podiumtechniek en scenograaf
Hugo Moens
hugo.moens@ap.be
+ 32 3 800 01 71

Productieassistentie en masterclasses
Bart Geysels
bart.geysels@ap.be
+32 3 800 01 65

Productieassistentie Muziek, orkestregie, montage
Kris Denissen
kris.denissen@ap.be
+ 32 3 800 01 68

Rik Suijs
rik.suijs@ap.be

Martine Thoné
martine.thone@ap.be

ICT

Tom Dietvorst en Kevin De Mey
helpdesk.kca@ap.be
+32 3 800 01 77

Webform