Overslaan en naar de inhoud gaan
  • Home
  • Evenement
  • Internationale Improvisatie Wedstrijd René Arons

Internationale Improvisatie Wedstrijd René Arons

za2

februari 2019

Op 2 februari 2019 wordt de tweede editie van de 'Internationale Improvisatie Wedstrijd René Arons' georganiseerd. Deze wedstrijd wordt georganiseerd ter nagedachtenis van René Arons, pianist, improvisator en geliefd docent. 

Kom kijken en ontdek tijdens deze wedstrijd het improvisatietalent van morgen. Om 21u40 worden de prijzen uitgereikt.

PROGRAMMA

09.30 Ronde#1: Eerste improvisatie

12.00 lunch

14.00 Ronde #2: Tweede improvisatie, met opgelegd thema

17.00 Pauze

19.00 Ronde #3: Derde improvisatie, publieksprijs wedstrijd

21.15 Eliane Rodrigues speelt:

  • Frédérique Chopin (1810-1849): Ballade nr.1 in g minor
  • Sergeij Rachmaninov (1873-1943): prélude op 23, nr.4 in D Major
  • Ludwig van Beethoven (1770-1827): Symphony nr.5, first mouvement (arrangment Rodrigues)


21.40 Prijsuitreiking

22.00 Drink

DEELNEMERS

Solo

  • Nate Sassoon (piano) [USA]
  • Eemeli Solehmainen (piano) [Suomi/Finland]
  • Joe Nowell (piano) [Italy]
  • Juan Fran Cabrera (violin) [Spain]
  • Itai Kahn (drums) [Israel]
  • Julian Vleminckx (drums) [Belgium]
  • Sylvain Monchocé (flute) [France]

Duo

  • DOUBLE C: Charlotte and Camille Beniest (piano) [Belgium]
  • DUO DE SMET & LEFEBRE: Matthias De Smet (piano), Lorenzo Lefebre (piano) [Belgium]
  • DUO DEWILDE & VAN DEN BOSSCHE: Matthias Dewilde (piano, electronics), Werend Van Den Bossche (sax, electronics) [Belgium]

Ensemble

  • ENSEMBLE JOINT MODULE: Yunah Proost (cello), Benoît Segui (guitar), Frederik Karcher (guitar), Bram Rooses (piano), Melanie Gruwez (violin), Laszlo Csaky Ibañez (trumpet), Santiago Lurueña Blazquez (clarinet) [Belgium]
  • ENSEMBLE NO VIOLA: Iola Cornelis (violin), Flo Driesen (double bass), Renaat Appermont (cello), Margot Haudenhuyse (violin), Vera Werkman (violin) [Belgium]
  • FADE IN TRIO: Pietro Barcellona (double bass), Federico Calcagno (clarinet), Marco Luparia (drums) [Italy]
  • LES HEURES PERDUES: François Vallet (percussion), Louis Siracusa (double bass), Antonin Le Faure (alto), Simona Castria (saxophone), Brendan Champeaux (clarinet), Juliette Adam (bass clarinet), Félix bacik (trombone), Benoît Segui (guitar) Esteban Appesseche (dancer), Lola Monin (dancer), Yoann Jolly (dancer) [France]
  • ENSEMBLE HOESSELS, RUTTEN & VAN DIJCK: Mathy Hoessels (marimba), Lander Rutten vibraphone), Glenn Engelen (drums) [Belgium]

JURY

  • Christoph BAUMANN, Lucerne (Switserland)
  • Paul DINNEWETH, Antwerp
  • Frank LIEBSCHER, Leipzig (Germany)
  • Bert MOOIMAN, The Hague (The Netherlands)
  • Anne-Liis POLL, Tallinn (Estonia) Event op Facebook
  • Yves SENDEN, Antwerp (chair)
     

Locatie