MASTERS EXPO 2024 | AP School Of Arts Overslaan en naar de inhoud gaan
  • Home
  • Evenement
  • MASTERS EXPO 2024

MASTERS EXPO 2024

MASTERS EXPO '24
27―29.06.2024

Van donderdag 27 tot zaterdag 29 juni nodigt de Antwerpse Academie je uit om de eerste stappen van een nieuwe generatie beeldend kunstenaars en ontwerpers te ontdekken!

Kom dwalen door de Academie en bekijk de afstudeerwerken in aanwezigheid van alle studenten.
Meer dan 100 afstudeerprojecten zullen te zien zijn in de vele tentoonstellingsruimtes, zalen en ateliers in het hoofdgebouw van de Academie en op extra muros locaties.

Alle afstudeerprojecten worden verzameld op postkaartformaat in een mooi vormgegeven doos en zijn te koop tijdens de Expo.

opening → 27.6 → 18:00―22:00
open → 28+29.6 → 12:00―18:00

PERFORMANCES
→ in het Beeldhouwatelier → Mutsaardstraat 31

  • Zita Van Snick → 27.6 → 19:00
    Heels, Pole, Bunny, Pink

→ in het In Situ Atelier → Dambruggestraat 342

  • Juli Bierich Kobayashi → 27.6 → 20:30
    Go Big or Go Home
  • Niel de Vries → 27.6 → 14:40 | 28.6 → 15:29 | 29.6 → 16:21
    → wandeling naar de Schelde
    → performance bij laagtij

LOCATIES
1] Koninklijke Academie voor Schone Kunsten Antwerpen - Mutsaardstraat 31, 2000 Antwerpen
→ BEELDHOUWKUNST, EDUCATIEVE MASTER, GRAFISCH ONTWERP, JUWEELONTWERP*, KOSTUUMONTWERP, MODE, SCHILDERKUNST, VRIJE GRAFIEK
2] In Situ Atelier - Dambruggestraat 342 + 356, 2060 Antwerpen
→ FOTOGRAFIE, IN SITU
3] AD Gallery - Grote Koraalberg 17, 2000 Antwerpen
→ JUWEELONTWERP extra muros:
→ opening: 19.6 om 20:00
→ open: 20-23.6 > 14:00-19:00 | 26-28.6 > 14:00-19:00 | 29.6 > 12:00-16:00

Welkom!

www.royalacademyantwerp.be | FB-event
#royalacademyantwerp #ma24 #mastersexpo2024

GRADUATING MASTERS 2024

KOSTUUMONTWERP MODE GRAFISCH ONTWERP
Karl Joonas Alamaa Pommie Dierick  Yuki Bevers
Sam Beddegenoodts Uliana Dobrovskaya Stella Brouwers
Jindi Chen Leo Emanuelli  Bess Debaecke
Elena De Lie Guillaume Gossen Steven de Kort
Evelyn Everaerts-Donaldson Sofia Hermens Fernandez  Álvaro Denek
Moryana Filipova Byeongho Lee Chunjia Fang
Alexandra Panou Jieun Lee Erik Mathias
Juliette Volders Peiwen Mao Doina Mindrean
Roxane Van de Wouwer Sofia Rodriguez Rodriguez Charlotte Niemann
Lynn Van Hoydonck Mert Serbest Elseliina Peuranen
Lingxi Zou Jinny Song Eleonora Peys
  Rohan Kale Steinmeyer Floris Robbroeckx
  Gabrielle Szwarcenberg  Anna Sarkisova
  Briac Tremolieres  Olivia Stefels
  Yuhei Ueda  Rosa Westhaus
  Margot Verstuyft Haoran Xu
  Tim Wirth  
  XueHu Zhang  
     
IN SITU JUWEELONTWERP SCHILDERKUNST
Niel de Vries Ildze Bogana Sahin Ali Baran
Juli Bierich Kobayashi Shunxin Chen Natálie Colledani
Pieter-Jan Peeters Yuyeong choi Dieter Ingels
Quinten Stimm Xinyao Ding Juliet Jespers
Wang Tianjiao Jill Depuydt Rafflesia Reijniers
Cian-Ti Wang Fengyang Jiang Ian Shao
Rúnar Örn Jóhönnu Marinósson Naomi Serov
    Jilmen Talboom
    Emma Van de Velden
     
FOTOGRAFIE VRIJE GRAFIEK BEELDHOUWKUNST
Akhil Babu Helena Berg Guy Batten
Jules Bezençon Lize Crauwels Alexander Cigana
Veronika Breuer Gor Hovhannisyan Elise El Yousfi
Moritz Broszat Rune Fonteyn Seidel Dalida Georgiou-Achmet
Yuan-qi Cai Sean Peleman Misha Rogachev
Ethan Cannaert Marijke Van de Poel Niels Van Looveren
Esmeralda Janson Elia Vanderheyden Zita Van Snick
Sarah Kirchner    
Eduard Michalko    
Daria-Ana Oprean    
Alucia Rincon    
Maren Marie Soendergaard    
Mohamad Siblini-Mdsiblini    
Emese Tóthová    
Bas Verrept    
Anzai Zhang    
     
EDUCATIEVE MASTER    
CO-KUNST 2.0 - Jasper Drumont, Manon Lambeens & Emma Van Roey
Droom - Hannah Bruggeman, Filip Collin, Noa Verkeyn & Sara Vermeylen
EduArt - Xander Faes, Ralph Leeten, Ged Proost, Alexandra Puscas & Bart Vanderbiesen,
Serre - Yasmine Adoi Ouro-Akondo, Silke Debrandt, Jelle Kindt, Robert Soroko & Lucas Suykens
The Lethe Archive - Nienke Baeckelandt, Shelcy Carpentier, Aimé Fierens, Daan Peeters & Kaat Wouters
Trektuplan - Robbe Aertssens, Jerald Mamangun, Thorsten Stae, Adriaan Standaert & Rika Van Hal